DigiliraPay ve Kurumsal Dünya

Bir mağaza, restoran ya da e-ticaret şirketi...
Kurumsal bir kimlik edinmeniz için isminizden ziyade hedefleriniz ve yöntemleriniz önemli. Müşterilerinizle ne kadar yoğun bağ kurarsanız, onların kemik kitleye dönüşmesi o denli kolaylaşıyor. Yeniliklere ne kadar açık olursanız, potansiyel kitleler size o denli yakınlaşıyor. Kripto paralar müşterilerinizle daha efektif biçimde alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor.


Hız ve başarı aynı çatı altında buluşurken zaman sizin lehinize akıyor.
21. yüzyılın kurumsallık anlayışında ödemeler önemli bir yere sahip... Ödemelerin hızlı bir biçimde gerçekleşmesi kurumsal yapınızı güçlendiriyor. Aynı zamanda müşterilerinize sağladığınız konfor, markanıza bağlılık olarak karşılık buluyor. Kripto paraları çok daha güncel ve pratik biçimde kullanmanızı sağlayacak olan DigiliraPAY artık yanınızda!


DigiliraPAY dünyasında kurumsal yapınızı kuvvetlendirmeniz çok kolay. Kripto paraların fiyat dalgalanmalarından etkilenmiyorsunuz. Doğrudan itibari para ile ödeme alabiliyorsunuz. E-ticaret siteniz ya da perakende mağazanız mı var? Entegrasyon işlemleri ve masrafları ile uğraşmanıza gerek yok. İthalat ve ihracat yaparken de kripto paralarınızı güvenle kullanabiliyorsunuz.

  • Kripto paralarla güncel kurlardan ödeme alın. Fraud riski olmadan işinizi sürdürmenin keyfini çıkarın.
  • Hızlı entegrasyon ve düşük komisyon ayrıcalığı sayesinde bütçenizi koruyun.
  • Markanızın bilinirliğini artırın, en kısa sürede potansiyel müşterilerinize ulaşın.
  • Uluslararası ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirin, tüm dünyaya satış yapın.
  • Kişiselleştirilmiş tasarım sayesinde akıllı telefonunuz ya da tabletinizle her yerden ödeme alın.
  • Faturalarınızı kripto paralarınızla ödemenin rahatlığını yaşayın.
Çağrı Burak Sürer

Çağrı Burak Sürer