Kripto Paralar Çağında Yepyeni Bir Boyut

Derin bir nefes alın!

Kripto paralar zamana yeni bir soluk getiriyor.

Müşterilerin kripto paralarla ödeme yaptığı işletmelerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Pek çok kişi Bitcoin ve diğer kripto paraları yalnızca bir yatırım aracı görse de, kripto paralar satın alım için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Alışverişlerde geçerli olan dijital paralar hem çok hızlı hem de güvenli... Günümüzde spor kulüpleri, mağazalar, restoranlar ve benzer pek çok nokta kripto paralarla işlem kabul ediyor. Dijital paranız yatırım amacının yanı sıra harcama işleviyle de yoğun ilgi görüyor.

DigiliraPAY kripto para rüzgarına yeniden yön veriyor. Bu sistemde kripto paralarınızı güvenle saklamanız mümkün. Aynı zamanda keyifle alışveriş de yapabiliyorsunuz! Üstelik %0 komisyon imkanıyla... DigiliraPAY dünyanın akıllı kontratlarla desteklenen ilk kripto para ödeme geçidi olma başarısıyla fark yaratıyor. Aile cüzdanınız ile kripto para harcamalarınızdaki yetkili kişileri belirlemeye ne dersiniz? Böylece onayınız olmadan kimse alışveriş gerçekleştiremiyor.

DigiliraPAY'de komisyon ücreti yok! Özel anahtarlarınızı kaybetmeniz hâlinde paniğe de gerek yok. DigiliraPAY'e haber verin, cüzdanınız kilitlensin. Bakiyeniz yepyeni ve güvenli bir cüzdanda sizi bekliyor. Sistem sizlere kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Akıllı telefonunuz ya da tabletiniz yanınızda mı? Öyleyse dilediğiniz her yerden ödeme almanız mümkün. Kripto paranızla aranızdaki tüm bariyerler ortadan kalkıyor.

En gelişmiş kripto para ödeme geçidi DigiliraPAY dünyasında ödemeler ortalama 3 saniye içerisinde tamamlanıyor. Müşteriler aracı borsalara gerek duymadan kripto paralarıyla ödeme yapıyor. Üye iş yerleri ise doğrudan itibari para ile ödeme alıyor. Alışverişler keyifle gerçekleşiyor, geriye bu güvenli sistemin tadını çıkarmak kalıyor.

Ne derler bilirsiniz: Win-Win!

Çağrı Burak Sürer

Çağrı Burak Sürer