Modern çağın yükselen yıldızı: Kripto Paralar

Dünya, yükselen kripto paralar yıldızının ışığıyla aydınlanıyor...
Kripto paralar pazarlama dünyasını ve harcama/yatırım alışkanlıklarını yeniden şekillendiriyor. Güvenli işleyiş mekanizması sayesinde fark yaratan dijital paralar, e-ticaret dünyasını domine ediyor. Kripto paralar modern çağın son küresel fırtınası olan blockchain teknolojilerinin eseri... Mal ya da hizmet alımı karşılığında ödeme yapmak için güvenle kullanılabiliyor. Günümüzde kripto paralar ile ödeme yapılabilen pek çok e-ticaret sitesi, okul, restoran ve firma mevcut. Kripto paraların en yaygın kullanıldığı alan ise elektronik eşya alışverişi olarak biliniyor.

DigiliraPay POS


Peki ödemelerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilseydiniz?
Kripto paralar blok zinciri altyapısı sayesinde üst düzey bir hız sağlıyor. Bu noktada DigiliraPAY ile tanışma zamanı... Kripto para ödeme geçidi DigiliraPAY vakit ve enerji kaybetmemenizi sağlıyor. Daha konforlu ve aracısız bir ödeme mümkün! DigiliraPAY dünyasında ödemeler güncel kurlardan ve %0 komisyon ile tamamlanıyor. Hem de saniyeler içinde. Bu sürat pazarlama dünyasına dinamik bir boyut kazandırıyor. Heyecan verici, değil mi?


Ürünlerini kripto para ödemesi ile sunan markalar ve işletmelerin yeni kitlelere ulaşacağı bir çağ başlıyor. Blok zinciri teknolojisinin sağladığı güvenlik sayesinde artık her şey çok kolay. DigiliraPAY kripto para kabul eden işletmelere ödemelerini Türk Lirası olarak sunuyor. Bu avantaj, muhasebe sistemleri için ayrı bir entegrasyon ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Sağlanan sürat sayesinde çok sayıda e-ticaret sitesinin de kripto paraları ödeme aracı olarak kabul etmeye başlaması bekleniyor.


DigiliraPAY kripto paraların çok daha işlevsel bir yapıya kavuşmasına olanak sağlıyor. Fatura ödemeleri, sosyal medya satışları, perakende mağazacılık, ithalat ve ihracat, e-ticaret pazarı ve çok daha fazlası... Alışverişinizi güncel kurlardan gerçekleştirin, güvenli kripto ticaret seçeneği ile alım satımın keyfini yaşayın.

Çağrı Burak Sürer

Çağrı Burak Sürer