Neden DigiliraPay?

Her şey bir gaz ve toz bulutuyla başladı...


Tarih bilmek insanlığın her döneminde değişimi kolaylaştırıyor. Fakat o kadar da geriye gitmeyelim. Yalnızca dünden bugüne değişen dünyayı anlamak yeterli. Teknolojik yenilikler bilginin gücüyle harmanlanıyor. Blockchain teknolojisinde ilham alınarak geliştirilen kripto paralar yaygınlığını giderek artırıyor. Kripto paraları kullanmak ise başlı başına önemli bir konu. Tıpkı fiziksel parada olduğu gibi... Geleneksel para birimlerinde banka kartı, hesap cüzdanı ve benzer unsurlar rol oynuyor. Kripto paralar dünyasında ise her şey çok daha hızlı!
Peki DigiliraPAY bu serüvenin neresinde yer alıyor?


DigiliraPAY dünyanın en gelişmiş kripto para geçidi olarak tanımlanıyor. Alanında uzman kadrosu ve kullanıcı etkileşimlerine sürat kazandıran yapısı sistemin farkını ortaya koyuyor. Çağımızda hız, her şey demek... DigiliraPAY kripto paralarınıza dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz şekilde harcamanıza olanak sağlıyor. DigiliraPAY sisteminde müşteriler kripto paraları ile işlem yapabiliyor. Bunun için kredi kartlarına ve fiziksel ödeme aşamalarına gerek yok. Her şey saniyeler içinde tamamlanıyor.


DigiliraPAY sisteminde üye iş yerleri de konfor ve sürat kazanıyor. Doğrudan itibari para ile ödeme alan işletmeler, kripto para geçidinin güvenli yapısı ile ilerliyor. Hem müşteriler hem de iş yerleri için avantajlı olan sistemde tüm işlemler saniyeler içinde tamamlanıyor.
DigiliraPAY sayesinde:

  • Kredi kartınızı fiziksel olarak yanınızda bulundurmanıza gerek yok. Online alışveriş sırasında ödeme aşamasına gelince QR kodunu okutmanız yeterli.
  • Müşterilerine %0 komisyonla hizmet sağlıyor. Güncel kurlaradan kripto paralarla alışveriş yapılabiliyor.
  • Ürünlerini kripto para karşılığı satan iş yerleri yeni müşterilerine erişme fırsatı yakalıyor.
  • Kripto paraları borsada Türk Lirası'na dönüştürmeye gerek kalmıyor. Yorgunluklar rafa kalkıyor.
  • Perakende mağazacılık için geliştirilen sistemde cep telefonunuz ödeme alabileceğiniz bir POS cihazına dönüşüyor. Ödemeler ortalama 3 saniyede tamamlanıyor.
  • İthalat ve ihracatta kripto paralarla ilgili yeni bir dönem başlıyor. Blok zinciri teknolojisi sayesinde tüm işlemler şeffaflıkla yürütülüyor.
  • Kripto para sahipleri fatura ödemelerini de dijital paralarıyla yapabiliyor.
  • DigiliraPAY pek çok avantajı sayesinde benzersiz bir ödeme geçidi faaliyeti vaat ediyor...
Çağrı Burak Sürer

Çağrı Burak Sürer